WEB-система «Система інвентаризації активів»

-On-line система «Система інвентаризації активів» (далі – Система): призначена для проведення інвентаризації, подальшого обліку та контролю переміщень ТМЦ.

Які переваги нашої Системи:
• Система самостійно генерує та зберігає QR коди при первинному внесенні ТМЦ на сайт. Передбачено також можливість вивантажити QR коди для подальшого їх використання (наприклад, друку наліпок (як окремо по будь-якому ТМЦ, так і в розрізі місця зберігання (магазину, відділення)).
• ЗГЕНЕРОВАНІ QR КОДИ – МОЖЕ ЗЧИТУВАТИ БУДЬ-ЯКИЙ СМАРТФОН. ПІД ЧАС ЗЧИТУВАННЯ МОЖЕ ВИВОДИТИСЯ ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТМЦ.
• При зчитуванні, у випадку, якщо ТМЦ по бугалтерському обліку знаходиться в іншому місці, є можливість автоматичного переміщення у фактичне місце знахождення.
• Система має чотири основні розділи:
1 «Опис» – перелік (відомість) ТМЦ – дані автоматично завантажуються Excel списком. За підсумками інвентаризації передбачене вивантаження результатів в Excel. Також передбачено переміщення з даного розділу в розділ «Статус» – «Підрозділ» – «Склад», «Ремонт» та інше.
2 «Надлишки» – внесення в базу ТМЦ надлишків, які були виявлені під час інвентаризації.
3 «Статус» – підрозділи – «Склад», «Ремонт».
4 «Аналітика»:
А.) Підрозділ «Наявність ТМЦ» – дозволяє передивлятись в кількісному та якісному вигляді, по обраним додатковим параметрам (наприклад, місцю ТМЦ, Типу техніки) наявність ТМЦ.
Б) Підрозділ «Бугалтерія», «Зведений звіт за результами Інвентаризації» – у звіті відображається по кожному елементу де і що знаходится в порівнянні: бугалтерський звіт – результати інвентаризації.